Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!!

Site : www.nasaud-mt2.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Darky
Admin
Darky


Mesaje : 89
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 28
Oras : Bucuresti

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 11:22 pm

Numele tau :Silviu

Numele celu-i care vrei sa-l reclami :Zahod

Motiv: Injura pe altii si zice ca ei o inceput si nush ce , ameninta ca face reclamatie la server , nu are cum sa faca ca se vede pe dovada cum injura Very Happy

Dovada : http://postimg.org/image/7i06dvjz7/


Numele celelaltei persoane : NyKo

Motiv : s-a bagat in gura cu el

Pedeapsa pt ei : zahod mute 2h si NyKo 30 minute!

Dovada : http://postimg.org/image/7i06dvjz7/
Sus In jos
https://blackdeath-metin2.forumgratuit.ro
mike3run

mike3run


Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/11/2013
Varsta : 35
Oras : Targoviste

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 11:34 pm

la care eu am luat 2 ore jumatate si ea 30 de minute desi ea a inceput si eu incercam sa aplanez altercatia ,plus ca se favorizeaza playeri mai ales de Anonim,mi se pare o mizerie si n-o sa ajungeti departe cu sv din cauza lor ,se vede dupa cum a si complectat scrie reclamatie zahod si niko la care scrie jos ,player pe care vrei sa-l reclami zahod si niko nu,o zi buna.
Sus In jos
Darky
Admin
Darky


Mesaje : 89
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 28
Oras : Bucuresti

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 11:47 pm

Dute ma copile , daca stii sa vb frumos te respect atunci , daca nu stii sa vb frumos , la revedere! Ma respecti , Te respect Very Happy Si data vitoare nu ameninta ca nush ce reclamatie la server ca nu ai cum sa faci nimic , veziti de treaba ta bine mai copile ca nu ma pun la mintea ta :-j , o zi buna
Sus In jos
https://blackdeath-metin2.forumgratuit.ro
mike3run

mike3run


Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/11/2013
Varsta : 35
Oras : Targoviste

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeLun Noi 04, 2013 12:09 am

copile auzi la el, ca-ti sunt tata la 24 de ani tot ce spui nu are sens nu se refera la subiect ,vorbesti aiurea ,n-ai nimic de spus, n-ai facut reclamatie pentru ca am zis ca fac reclamatie la sv ci pentru limbaj ramai la subiect si zici ca respecta-ma sa te respect parca era vorba de mine si de niko nu te tine si mine ,esti nou in domeniu GA la tine e ca aka 47 in mainile unui pustan.
Sus In jos
SOIM

SOIM


Mesaje : 28
Data de inscriere : 05/10/2013
Varsta : 29
Oras : Rm Valcea

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeMar Noi 05, 2013 1:00 pm

Zahod daca tu ai 24 de ani ar trebuie sa respecti un detinator de server.
Sus In jos
mike3run

mike3run


Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/11/2013
Varsta : 35
Oras : Targoviste

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeMier Noi 06, 2013 4:49 am

am parasit oricum sv o sa se inchida cat mai rapid va asigur , ca sfat cand faci un server nu dai drumu la donatii din prima mai intai atragi tot felul de playeri dupa dai drumu la donatii o sa se inchida rapid ,bafta
Sus In jos
Darky
Admin
Darky


Mesaje : 89
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 28
Oras : Bucuresti

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeMier Noi 06, 2013 7:17 am

copil prost , si tu SOIM ? ai ceva ? si tu oricum ne-ai lasat balta Smile)) pt nimic:)
Sus In jos
https://blackdeath-metin2.forumgratuit.ro
mike3run

mike3run


Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/11/2013
Varsta : 35
Oras : Targoviste

Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 10:59 am

sa va iau familia in pula de cocalari jegosi ,faceti voi server de metin si d-abia va platiti netu tarani cu foamea-n gat,nu vezi in pula mea ce fata de bidon turtit ai ba castore
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim   Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Zahod si NyKo by Anonim
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Raportare EskaPe by Anonim
» Reclamatie xMajor
» Reclamatie KLR
» Reclamatie ThriftShop By SOIM
» Reclamatie Afroditul by [OwN]Silviu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!! :: Zona Serverului :: Raportare Playeri-
Mergi direct la: