Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!!

Site : www.nasaud-mt2.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SeVeNNN

SeVeNNN


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/10/2013

Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Empty
MesajSubiect: Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop   Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Icon_minitimeVin Oct 18, 2013 10:44 am

Numele tau : SeVeNNN

Numele celu-i care vrei sa-l reclami : ThriftShop

Motiv: MODAT !!! Si o zis ca nu a dat nimika pe moduri !! CE DQ... NOI SA STAM SA NE OMOARE MODATU SI SA NU PUTEM FACE NIMIKA?? MACAR BAGATI O REGULA , MODATII SA DEA NUMAI IN CEI CARE AS PE LIBER SAU ALT FEL.. DA NUMAI SA NUMAI DEA IN NOI CARE VREM SA JUCAM LINISTITI...

Dovada: Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Snapshot_2013_10_18_214018
Sus In jos
SOIM

SOIM


Mesaje : 28
Data de inscriere : 05/10/2013
Varsta : 29
Oras : Rm Valcea

Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop   Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Icon_minitimeVin Oct 18, 2013 11:09 am

Pro
Sus In jos
Darky
Admin
Darky


Mesaje : 89
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 28
Oras : Bucuresti

Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop   Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 12:24 am

Eu nu iti dau pro , pentru ca el face parte din parteneriatu nostru www.games.forumest.ro e sv in comunitatea lui inca , asa ca nu iti dau pro la aceasta el face parte din echipa , ai inteles ?Very Happy
Sus In jos
https://blackdeath-metin2.forumgratuit.ro
SeVeNNN

SeVeNNN


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/10/2013

Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop   Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 4:49 am

Smile) ok deci tu le dai mod la parteneri?? Pai si eu am nene o comunitate , mult mai cool de cat aia , mai populata , am si un sv cs , + peste 100 membri ! Si cel mai improtant NU ESTE GRATUITA ! Si chiar daca e din parteneriat , fie ca tine , ai dai voie sa terorizeze sv ca iai dat mod ?? Noi nu putem face nimik de el ! Ne da 90k pe sageata si ne tine numai cerc , ce dqqq....... Dar fie cum vrei tu , mai am sa aduc 20-25 membri si iau GM , atunci numai am nicio treaba
Sus In jos
Darky
Admin
Darky


Mesaje : 89
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 28
Oras : Bucuresti

Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop   Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 6:42 am

are acuma vip daca il vezi ca face asa ii dau remov cu totul! numa sa il postezi Very Happy
Sus In jos
https://blackdeath-metin2.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop   Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie de la SeVeNNN catre ThriftShop
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie ThriftShop By SOIM
» Cerere SeVeNNN
» Reclamatie xMajor
» Reclamatie KLR
» [Model]Reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!! :: Zona Serverului :: Raportare Playeri-
Mergi direct la: