Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!!

Site : www.nasaud-mt2.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  Sugestie EVENTE :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anna14




Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/09/2013
Varsta : 25
Oras : Bucuresti

 Sugestie EVENTE :) Empty
MesajSubiect: Sugestie EVENTE :)    Sugestie EVENTE :) Icon_minitimeSam Sept 21, 2013 1:20 am

Nume: Ana dar imi puteti spune Anuka Smile
Nume Caracter: Anna
Lv : 1 [ momentan ]
Sugestie : Pai propun ca atunci cand se organizeaza un eveniment de tip OX , Hide etc. toti jucatorii serverului sa fie anuntati din timp pentru evitarea ratarii eventului respectiv din simplul fapt ca nu s-a anuntat ora . Am vazut ca este pe site pur si simplu numele eventului care se organizeaza in ziua respectiva dar nu este precizata locatia , ora . Daca eu sunt singura din Regatul Galben inseamna ca o sa fie eventul doar cu cei din Regatul Albastru deoarece ei sunt mai multi ? Este pur si simplu sugestia mea , sa creati pe forum un topic " Evente " unde sa fie anuntat ziua / ora / locatia etc. Cam atat , bafta Smile !
Sus In jos
Darky
Admin
Darky


Mesaje : 89
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 28
Oras : Bucuresti

 Sugestie EVENTE :) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie EVENTE :)    Sugestie EVENTE :) Icon_minitimeSam Sept 21, 2013 1:13 pm

Iti accept cererea Very Happy de la mn ai un pro Very Happy
Sus In jos
https://blackdeath-metin2.forumgratuit.ro
 
Sugestie EVENTE :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fa o sugestie! :D
» Sugestie SOIM
» Sugestie Iteme
» Sugestie Iteme
» Sugestie bu BlackDeath

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nasaud Metin2 PVM Hard - Joaca-te cu portile iadului !!! :: Zona Serverului :: Sugestii-
Mergi direct la: